15.12 - 16.12.2018



Age groups Fem. Male Sum
молодші юнаки (2011-2009) 5 62 67
юнаки (2008-2007) 16 43 59
юнаки (2006-2005) 9 53 62
кадети (2004-2003) 2 39 41
юніори (2002-2001) 2 17 19
дорослі (2000-1960) 2 17 19
Overall Statistics
Countries with competitors 1
Clubs/organizations 14
Competitors 267
Coaches 13
Umpires 0
Information:

Змагання проводяться з метою:
• розвитку та популяризації хортингу серед населення України;
• підвищення спортивної майстерності спортсменів;
• удосконалення практичного досвіду суддівства ліцензованими суддями УФХ.5)=


Program:

15 грудня 2018 року
07:00 – 10:00 – приїзд та розміщення команд;
10:00 – 14:00 – зважування; засідання мандатної та медичної комісії;
14:00 – 16:30 – жеребкування, засідання суддівської колегії
18:30-21:00 - Виступи у розділах "Форма" і "Показовий виступ".

16 вересня 2018 року - ОСДЮСШОР Черкаської обласної ради,
м. Черкаси, вул. Пастерівська, 102.
08:00 – прибуття команд на місце проведення змагань;
08:00 - 09:00 – підготовка залу, налаштування звукового обладнання, суддівська нарада, засідання мандатної та медичної комісії.
09:00 - ПОЧАТОК ЗМАГАНЬ;
09:00 - 13:00 – попередні виступи у розділах: «двобій»;"Сутичка";
13:00 – 13:30 – урочисте відкриття;
13:30 – 15:00 – продовження змагань у розділах: двобій»; "Сутичка";
15:00 - 15:30 – перерва;
15:30 - 19:30 – напівфінальні та фінальні поєдинки у розділах: «двобій»; "Сутичка";;
19:30 – 19:45 – підготовка до нагородження та урочистого закриття змагань;
19:45 - 20:45 - нагородження переможців та урочисте закриття змагань;
21:00 – 21:30 – Підведенн підсумків змагань (засідання суддівської колегії), прибирання залу .

17 грудня 2018 року
- роз’їзд команд;
9:00 – 18:00 Робота суддівської колегії (Чистове оформлення звітної документації, підготовка та розсилка протоколів учасникам змагань).


Address:

м. Черкаси, Пастерівська 102, ОСДЮСШОР Черкаської обл. ради.


Contacts:

Головний суддя змагань – Єрьоменко Едуард Анатолійович
тел.: +38-099-041-10-00; моб.: +38-067-466-77-15;
Заступник Головного судді – Синьогуб Виктор Олександрович
тел. +38-093-287-75-25; моб.; +38-067-345-98-60.
Голова мандатної комісії змагань – Федоров Станіслав Ігоревич
тел. +38-063-962-20-29.
Суддя при командах (Зустріч, бронювання місць поселення та розміщення команд)
Колотило Анна Михайлівна тел.:+380-063-601-65-31;
Головний секретар змагань – Васюк Олександр Павлович
Тел..: +38-093-130-26-87.
Керівник Оргкомітету змагання – Синьогуб Виктор Олександрович
тел. +38-093-287-75-25; моб.; +38-067-345-98-60. E-mail: horting_cherkassy@ukr.net ).


Creator:
Синьогуб Виктор


Registration closed.