24.2 - 25.2.2018



Age groups Fem. Male Sum
молодші юнаки (2011-2009) 0 4 4
юнаки (2008-2007) 3 6 9
юнаки (2006-2005) 3 4 7
кадети (2004-2003) 0 0 0
молодші юнаки (2012-2011) 0 0 0
юніори (2002-2001) 0 0 0
дорослі (2000-1960) 0 0 0
Overall Statistics
Countries with competitors 1
Clubs/organizations 3
Competitors 20
Coaches 3
Umpires 1
Information:

Всеукраїнськi змагання серед молодших юнаків (6-7, 8-9 років), юнаків (10-11, 12-13 років), кадетів (14-15 років), юніорів (16-17 років) та дорослих (18 років і старше) у розділах "двобій", "сутичка", "форма", "показовий виступ", присвячені пам’яті ветеранiв хортингу.


Program:

24 лютого 2018 року (субота)
8:00 – 9.30 - приїзд команд м. Чернігів, провулок Першого Травня, 2-а.
Попереднє розміщення команд:
З 8:00 год. ранку 24 лютого 2018 року команди учасників зустрічає представник Чернігівської міської федерації Гальчук Катерина Олександрівна
(тел.: +38-098-505-38-28, +38-073-304-22-94, E-mail: cn.horting@gmail.com) та займається розміщенням учасників.

9:30 – 10:00 - реєстрація команд, зважування учасників, реєстрація суддів;
10:00 – 11:30 - засідання Мандатної та медичної комісії;
11:30 – 14.30 - офіційне жеребкування учасників за участю представників команд;
14:30 – 16:30 - засідання Суддівської Колегії, суддівський семінар.
16:30 - 18:00 - суддівська нарада, налаштування хорту та обладнання.

25 лютого 2018 року (неділя)
09:00 - ПОЧАТОК ЗМАГАНЬ;
10:00 - 12:00 – попередні виступи у розділі «двобій», «сутичка», «показовий виступ», «форма»;
12:00 - 12:15- урочистий парад відкриття;
12:30 - 13:30 - перерва;
13:30 - 16:30 - напівфінальні двобої;
17:00 - 18:30 - фінальні двобої;
18:30 - 19:00 - нагородження переможців змагань;
19:00 - 19:30 - засідання та нарада представників команд;

19:30 - 20.00 - роз’їзд команд.


Address:

вул. Гетьмана Полуботка, 53 (с/зал № 1 фак-ту фіз.вих-ня НУ «Чернігівський колегіум ім. Т.Г. Шевченк


Contacts:

Організаційний комітет:
- головний суддя змагань – президент УФХ Єрьоменко Едуард Анатолійович, (м. Ірпінь, E-mail: worldhorting@gmail.com),
- заступник головного судді, головний секретар змагань - Коровкевич Павло Георгійович (м. Чернігів, тел.: +38-067-738-91-51, +38-063-841-79-86,
E-mail: hort.cn@ukr.net),
- голова організаційного комітету – голова суддівської колегії УФХ – Пятіков Сергій Вікторович (м. Луцк, тел: +38-067-769-31-00, +38-066-152-42-44, + 38-063-595-03-43, E-mail: hortingteam@gmail.com),
- голова розділу «двобій» - Гальчук Ігор Васильович (м. Чернігів, тел. +38-068-058-81-81, 063-450-39-34, Е-mail: galchuk101@gmail.com),
- голова розділу «сутичка» - Нестеренко Євгеній Миколайович (м. Ніжин, Чернігівської обл., тел: 067- 191-16-49, 063-280-29-29, E-mail: nestik7777@gmail.com)
- голова розділу «показовий вмступ» - Сокол Євгеній Михайлович (м. Новгород-Сіверський, Чернігівської області, тел.: +38-066-517-02-07, +38-093-017-05-92,
E-mail: evgeniysokol1977@gmail.com),
- голова розділу «форма» - Буданов Денис Сергійович (м. Семенівка, Чернігівської області, тел.: 068-374-96-68, 093-717-31-16, E-mail: horting.net@gmail.com).
- головний лікар змагань – Коробенко Інна Володимирівна (Завідувачка відділення спортивної медицини КЛПЗ "Чернігівський обласний центр РЗОН").


Creator:
Коровкевич Павел